Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia
Willa Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia Fortaleza oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Molo Ponte dos Ingleses w odległości 25-minutowego spaceru.
Capela Santa Filomena znajduje się nie więcej niż 450 m od domu wakacyjnego, a Estátua de Iracema leży w tylko 1 km. Pobliskie obiekty rozrywkowe, w tym Teatro José de Alencar, znajdują się w 3 km. Memorial of Cearense's Culture znajduje się w odległości 30-minutowego spaceru od willi.
Willa Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia zapewnia kuchnię z lodówką, piekarnikiem i przyborami kuchennymi. Goście mogą również zjeść posiłek w w jadalni. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Pizza Vignoli w zaledwie 450 metrach. Najbliższy przystanek autobusowy to to Cumbuco, w odległości kilku przecznic od obiektu.
- Lotniska
- Lotnisko Pinto Martins11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Dostęp do Internetu
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Kącik dzienny
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się willa Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia od lotniska Pinto Martins?
Willa Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia znajduje się 15 min jazdy od lotniska Pinto Martins. - ❓
Czy willa Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia posiada bezprzewodowy internet?
Tak, willa Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia oferuje Wi-Fi. - ❓
Jakie usługi oferuje swoim gościom willa Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia?
Willa Infinity-Urbanbeach Moderno Alto Padrao Perto Da Praia oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja. - ❓
Czy w tej willi znajduje się wanna z hydromasażem?
Tak, w tej willi na gości czeka gorąca kąpiel.